Чемпіонат світу 2017, зона С.

Звіт Ігоря Івасишина, чемпіона світу 2017 р. у складі збірної України. Ігор Івасішин ловив у складі двійки в зоні С. 

Чемпіонат світу 2017, день перед виїздом, останні підготування, пакування снастей, прикормки, переживання, щоб нічого не забути, сотні телефонних дзвінків до учасників збірної, домовленості про ранковий виїзд… Нарешті все готово, можна додому і відпочити перед дорогою. Але ні, хвилювання дають про себе знати, думки про те, як все буде, чи ми ніде не допустили помилки, чи все правильно? За ніч поспав годину. В дорогу!

Після прибуття на віллу, ми мали ще два дні на підготовку. Ніби багато часу, але ні, два дні багато перед простими змаганнями, але не перед головними! Кожен мав свої обов’язки: хто займався поводками, хто лідкорами, хто жилкою, хто кормами — роботи вистачало всім! Вечір перед стартом: всі зібралися, ще раз пройшлися по тактиці, дали завдання береговим. Нарешті, можна відпочити. Цю ніч я спав добре: колективна віра в нашу тактику і в те, що ми продумали все до дрібниць, далася взнаки!

Ранок. Жеребкуванням нам випадає зона С, сектор 4. Радості немає меж: у цьому секторі ми були на тренуванні. Він був зовсім не комфортний ні для закидання снастей, ні для розміщення наметів, ні навіть для елементарного переміщення по рингу, тим більше, коли йде дощ і під ногами стає багно, і ти стаєш, як на лижах. Одним словом крутий нахил сектору і мала кількість місця для маневрів вносили свої незручності! Але байдуже, є задача, її треба досягнути, а умови – це вже не так важливо.

Перший сигнал, починаємо розміщення в рингу, а паралельно згадуємо тренування, розуміємо, що тут риба добре ловиться вночі і майже не ловиться вдень. Година до старту, кліпсуємо сподові вудилища, ставимо мітки на робочі палки, яких доречі було 12 штук, готуємо корм, велику кількість оснасток і тут лунає сигнал. Починається виконання напрацьованого сценарію. Оснастки залітають за точку закорму, і починаємо годувати по плану: Маркіян годує дальню основну, а я швидко знаходжу маркером ближню бровку і починаю готувати запасну точку, на випадок активного амура. Через короткий час отримуємо інформацію, що в нас в зоні А є риба, а за деякий час ще дві, радості немає меж. У нас за першу годину теж були піки сигналізатора, які принесли нам 3-х підлящиків, але це нічого, є він – буде і короп. Ситуація до вечора по водоймі була спокійною, ми розуміли, що наш час – це ніч, тому ми її чекали з нетерпінням.

Є, лунає звук сигналізатора, тремтіння цілого тіла, риба на гачку. Виважує Маркіян, я з підсаком у воді, розумію по повадках, що риба не маленька, коліна тремтіли весь час виважування і довго після того, як риба опинилася на маті, перша риба на змаганнях такого рівня, я ніколи не забуду! Через деякий час закривається і зона В. Супер, усе працює, як і повинно. До ранку ми зловили дві риби по 8+ кг, що дає нам друге місце в півзоні, а зона А і В впевнено займають перші місця в своїх півзонах! Після цього протоколу і до фінішу хвилювань майже не було, хіба що через  сусідів зліва — румунів, які постійно ловили, а я не міг зрозуміти, як, але свою задачу – втримати друге місце – ми виконали.

На другий день турніру в нашій двійці була проведена заміна, Маркіяна замінили на Віталіка, це було зроблено для того, щоб ловити далі від сусідів. Саме через специфіку сектору і великий нахил в сторону води, Маркіян не міг зробити достатньо довгий звис грузила для свого дальнього кидка, а так, як у Віталіка ріст 2 м 5 см, йому було простіше досягати дистанцій 160+. Усі три доби ми стабільно ловили вночі, а вдень додавали по одній рибі, я постійно чекав якогось спалаху активності риби, хотілося теж мати 1 бал в своїй зоні, але розуміння, що це командна гра, а не особистий залік, не дозволяло експериментувати!

Справа — Виталий Лущенко

Фінішували ми так само, як і стартували, з тою ж кількістю балів – 4. Україна чемпіон, три двійки в десятці сильніших світу! Ура!!! Емоцій море!!!

Це заслужена перемога, до якої ми старанно готувалися цілий сезон, вивчали рельєфи дна Деседи, тестували прикормочну програму, щось забирали чи додавали, навіть на відборах на наступний ЧС допрацьовували тактику для цього чемпіонату! Я переконаний, що саме така ретельна підготовка і дала такий високий результат!

Ігор Івасишин специально для carpfishing-media.com
Использование материалов сайта без разрешения редакции запрещено 
Запись Чемпіонат світу 2017: збірна України, зона С. Ігор Івасишин впервые появилась CarpFishing Media.

RelatedPost

Поделиться публикацией

Добавить комментарий